ГІПСОКАРТОН КИЇВ
До того як з'явились гіпсокартонні системи, стіни будувалися з використанням решетування та штукатурки. Зазвичай будівельники прибивали безліч тонких дерев'яних рейок до дерев'яної конструкції будинку, щоб сформувати стіни та стелю. Ці планки служили основою, на яку пізніше наносили штукатурку. Виштукатурювання часто було неможливим за холодної та дощової погоди, оскільки розчин укладали вологим і це вимагало часу для висихання. Сама робота вимагала значної майстерності задля досягнення якісного результату. У 60-ті роки широкого поширення набув гіпсокартон, з появою якого виник термін «сухе будівництво». Це будівельний матеріал, виготовлений з гіпсу, який по обидва боки покритий спеціальним будівельним картоном або скловолокном. Гіпсовий розчин змішують зі спеціальними добавками: від плісняви або для вогнетривкості. Цей матеріал дозволив зводити стіни без зайвих зусиль, дуже швидко та недорого. До того ж зробити це може людина без спеціальних навичок та вмінь. Легкі стіни – дешева альтернатива цегляним, але потрібно пам'ятати, що вони не підходять як опорні стіни. Зараз гіпсокартон став найпоширенішим матеріалом для зведення стін, оскільки має низку переваг:
- значно дешевше за цегляну стіну;
- швидке зведення та легкий демонтаж;
- не вимагає шліфування;
- більш стабільний, ніж штукатурка;
- невелика вага;
- має додаткові властивості (вогнестійкість, вологостійкість);
- забезпечує звуко- та теплоізоляцію.
Ціна на гіпсокартон залежить від ефективності та головних його характеристик:
- розміри – при покупці звертайте увагу на товщину листа. Найтонша плита використовується в основному для архітектурних елементів із вигнутими поверхнями, оскільки вона гнучкіша. Найбільш поширена товщина становить 12,5 мм. Це універсальний гіпсокартон, який використовується для більшості стін. Якщо приміщення потребує особливого захисту, гіпсокартон встановлюють у кілька шарів і тільки потім накладали шпаклівку;
- призначення – стельовий, стіновий, для архітектурних елементів. Стіновий призначений для спорудження нових та оновлення старих стін. Стельовий гіпсокартон використовується тільки для оновлення стелі та стін. Самий тонкий застосовують для різноманітних вигнутих елементів, таких як арка;
- наявність додаткових властивостей. При покупці зверніть увагу на колір та маркування гіпсокартону. Звичайний універсальний має сірий колір. Для ванної кімнати або кухні вибирайте вологостійкий зеленого кольору. Гіпсокартон рожевого кольору використовується у приміщеннях із підвищеною загрозою пожежі. Саме він містить скловолокно, що дозволяє стримувати вогонь. Залежно від маркування вогнестійкий гіпсокартон може забезпечити термозахист від 30 до 60 хвилин.
Купити гіпсокартон в Києві у магазині Ожина
Купити гіпсокартон є можливість у категорії Гіпсокартонні системи у магазині ОЖИНА як у роздріб, так і гуртом.
На сайті великий вибір Гіпсокартонні системи купити який можливо у розмірі, кількості та дизайні, що найкраще відповідають вашому проєкту.
Наш магазин пропонує найвигіднішу ціну на та високу якість продукції у розділі Гіпсокартонні системи ціна в якому залежить від виробника та кількості купленого товару.
У нас ви знайдете оптимальні цінові пропозиції, а також акції та знижки для наших постійних клієнтів.
Придбати будівельні матеріали та інструменти в інтернет-магазині ОЖИНА – це швидко, зручно та надійно. Ми пропонуємо швидку доставку та гнучкі умови оплати. Наша команда завжди готова надати консультації та відповісти на будь-які ваші запитання.
Комплектуючі для гіпсокартону ви зможете купити у розділах Профіля для гіпсокартону, Кріплення для профілів.